Roger Waters Biletleri 10 Aralık’da!

SON DAKİKA!

Biletix biletleri 10 Aralık saat 11.00 de satışa başlıyor. Saatlerinizi, randevularınızı ve işlerinizi ona göre hazırlamayı unutmayın.

Roger Waters Bilet satış sayfası.

Önceki Haberler….Önceki Haberler….Önceki Haberler….Önceki Haberler….

Sevgili PinkFloydTürk.Net üyeleri

Roger Waters Management ile görüşülerek özel içerikli (tshirt, tur kitapçığı, poster vs + süprizli) bir Fan kategorisi yaratılmasına çalışılmakta. Bu kategorinin bilgi ve fiyatları oluşmadığı, oluşsa da normal biletlerden fazla olacağı ve bunun da sitemiz üyelerinin önsatışla bir seferde kolayca ödeyebileceği (admin dahil) bir rakam olmayabileceğinden hareketle biletler için nakit ödemeli herhangi bir önsatış organizasyonu yapılmayacaktır.

Zaten sitemizi/sayfamızı takip edenler bilet satışının başlamasından önce haberdar edilecek, yer sorununun yaşanmayacağını düşünüyoruz. Sadece sahne önü biletlerinin kısa sürede tükenmesini önlemek için belli bir adet bloke edildi. Ancak bu da ilk 5 gün içerisinde sahne önü (585 TL) biletlerin tükenmesi ihtimaline karşı sitemiz üyeleri için geçerli olacaktır.

Bu arada biletlerin satışa çıkışının 4 gün geciktirildiği bilgisi geldi.

O güne kadar “Lets roll another one”

Bilet Fiyatları:

Yeni Fan Kategorisi: ?

Tribün: 295 TL

Saha İçi: 150 TL

Sahne Önü: 585 TL

(vergiler dahil)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Roger Waters’ın 3 Ağustos da İstanbul İTÜ Stadyumunda vereceği konserin bilet kategorileri ve fiyatları belli oldu. Sadece sitemiz üyelerine bloke edilecek ön satış yapılacaktır. Katılacak kişi adedinin ve kategori tercihlerinin belirlenmesi için bu akşam (20 Kasım 2012) saat 20.00’den itibaren burada vereceğimiz linkten kategori fiyatları ve kişi adetlerinin tespit edilmesini sağlayacağız.

Tespit edilecek kategori tercih sayıları organizatör ve bilet firmasına bildirilerek satış onlar üzerinden gerçekleştirilecektir. Genel bilet satışı 3 Aralıkta başlıyor, zaman geçirmeden biletlerimizi belirleyip ayırtın!

Takipte kalın, geç kalmayın….

VİVA FLOYD VİVA PFTN

Okan hakkında

PinkFloydTurk.Net admini, Floyd fanı, müziksever, eski ses mühendisi, yeni amatör astronom adayı.

20 Kasım 2012 tarihinde Haberler, Roger Waters, İstanbul Konseri içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: