7 Pink Floyd 8 Mayıs Bronx Konseri

n114000925287831_2162

7PF2P, 2006 yılının Eylül ayında “Saygıyla Pink Floyd Çalmak” amacıyla bir araya geldi. Zaman içinde genişleyen kadrosu bugünkü halini aldı. Daha önce bazı müzik projelerinde birlikte çalışmış elemanların yanı sıra farklı müzik geçmişleri olan elemanları da bünyesinde barındıran 7PF2P, Pink Floyd’a duyduğu saygıyı, bu grubun müziklerini orijinal seslerine yakın şekilde çalmaya gayret ederek gösteriyor.

7PF2P, 2007-2008’de genellikle İstanbul içerisinde çeşitli mekânlarda konserler verdi. Bu süre içinde repertuarına Pink Floyd’un otuz yılı aşan tarihçesindeki farklı dönemlerden şarkıları katmaya çalıştı.2008 yılı sonundan itibaren daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşabilmek adına İstanbul’un farklı mekânlarında verdiği konserleri diğer şehirlere de yaymaya başladı. 2009 yılı Ocak ayında İzmir, Şubat’ta Ankara’da Pink Floyd sevenlerin karşısına çıkan grup, 8 Mayıs 2010 tarihinde Bronx Pi Sahne’ de hayranlarıyla buluşacak. Bilet için biletix`i tıklayın.

Okan hakkında

PinkFloydTurk.Net admini, Floyd fanı, müziksever, eski ses mühendisi, yeni amatör astronom adayı.

3 Mayıs 2010 tarihinde Rock & Prog içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: